www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë për kryetar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë për kryetar   Sat Oct 09, 2010 2:54 am


Kandidati për kryetar të LDK-së, Bujar Bukoshi duket se ka tërhequr fjalët që ka thënë ditë më parë për kryetarin e LDK-së, Fatmir Sejdiu. Të premten ai tha se Sejdiu mund të kandidojë sërish për kryetar të LDK-së, ani pse kohë më parë kishte thënë se Sejdiu nuk ka asnjë të drejtë morale që të jetë sërish kandidat.

Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë
(Video)
“Fatmir Sejdiu mund të kandidojë absolutisht, por unë kam shprehur disa pikëpamje të mia, të cilat natyrisht ndeshen me konceptin tim në politikë, gjithashtu absolutisht është e drejtë e secilit të kandidojë”, tha Bukoshi.

Ditë më parë Bukoshi pati thënë se Sejdiu nuk mund të kandidojë për kryetar të LDK-së, meqë kjo parti nën mandatin e tij, ka pësuar dy humbje në zgjedhjet për institucionet e vendit dhe është përgjysmuar.

I pyetur rreth programit të tij politik, meqë synon të marrë fronin e LDK-së, Bukoshi tha se do të ketë mjaft kohë që gjatë garës të shpalosen të gjitha programet./S.Shala/

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë për kryetar   Sun Oct 10, 2010 8:21 am

lum partia qe merr per kryetar kete far Bujar-ish kryeministrin e ekzilit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë për kryetar   Sun Oct 10, 2010 9:09 am

nese del ky far Kryetari Bujar B..... ka per te humbur krejt kjo parti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë për kryetar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Bukoshi: Edhe Sejdiu mund të kandidojë për kryetar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum