www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klinton fillon vizitën në rajon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Klinton fillon vizitën në rajon   Mon Oct 11, 2010 11:35 pm


Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton sot e fillon turneun e saj në disa vende të Ballkanit, me ç’rast vendqëndrimin e parë do të ketë në Sarajevë, mandej në Beograd dhe në fund në Prishtinë.

Gjatë qëndrimit në Sarajevë, zonja Klinton pritet të takohet me liderët e Bosnjës, për të diskutuar situatën pas zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare.

Ndërkaq të martën pasdite, Hillari Klinton do të udhëtojë për në Beograd, ndërsa turneun nëpër vendet e Ballkanit do ta përmbyllë me vizitën në Prishtinë, më 14 tetor.

Çështja e Ballkanit do të jetë në rendin e ditës të të gjitha takimeve, ndërsa në Bosnjë, Serbi dhe Kosovë do të bisedojë me përfaqësuesit e shteteve, por edhe të sektorit joqeveritar dhe të shoqërisë civile.

Vizita e sekretares amerikane të Shtetit do të përcillet nga masa të rrepta sigurie nëpër të gjitha shtetet ku do të ndalet dhe qëndrojë nga një ditë.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Klinton fillon vizitën në rajon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum