www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Digjet automjeti i një serbi në veri, punëtor i PTK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Digjet automjeti i një serbi në veri, punëtor i PTK-së   Mon Oct 11, 2010 11:41 pmI është vënë zjarri automjetit të markës ‘Peogueot’ pronë e Budriq Ilija nga Shtërpca, i cili jeton në veri të Mitrovicës. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së kaluar në rrugën “Vllade Qetkoviq”, afër Krashit në veri të Mitrovicës, ndërkohë që nuk ka të lënduar në njerëz.

Burimet e Kosovapressit bëjnë të ditur se Budriq është punëtor i PTK-së, ndërsa qëllimi i këtij sulmi është frikësimi i qytetarëve serbë të cilët punojnë nëpër institucione të ndryshme të Kosovës.

Sipas të njëjtave burime, janë dëmtuar edhe dy automjete tjera që kanë qenë në afërsi.

Autorët e këtij akti për momentin nuk dihen, ndërkohë që policia është duke i zhvilluar hetimet./A.Damati/

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Digjet automjeti i një serbi në veri, punëtor i PTK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum