www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Policia Kufitare konfiskon rreth 5 kg substancë narkotike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Policia Kufitare konfiskon rreth 5 kg substancë narkotike   Tue Oct 12, 2010 2:20 am


Pas një kontrolli rutinor në pikë kalimin kufitar në Kullë, Policia Kufitare e ka arrestuar një të dyshuar shtetas i Malit të Zi dhe ka konfiskuar rreth 5 kg substancë narkotike, që dyshohet të jetë heroinë.

Substanca narkotike është gjetur në një veturë të ndaluar të llojit VË Golf me ngjyrë të kaltër me targa të Republikës së Malit të Zi në të cilën ndodhej vetëm vozitësi.

“Gjatë realizimit të kontrollit kufitar në këtë veturë, zyrtarët policorë nën ulësen e pasme gjetën dhe konfiskuan rreth 5 kg substancë narkotike, që dyshohet të jetë heroinë. Në këtë rast, policia ka arrestuar të dyshuarin Haris.S i kombësisë boshnjake dhe shtetas i Republikës së Malit të Zi”, njofton Policia e Kosovës.

Si pjesë e procedurës hetimore është konfiskuar edhe vetura në të cilën ndodhej substanca e dyshuar.

Ndërkohë procedura hetimore është duke u vazhduar nga Drejtoria për hetimin e trafikimit me substanca narkotike dhe në këtë fazë të hetimit nuk dihet se cili ishte vendi i destinimit të substancës narkotike, por edhe kjo do të jetë pjesë e procesit hetimor.

Personit të arrestuar me vendim të prokurorit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Policia Kufitare konfiskon rreth 5 kg substancë narkotike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum