www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Valbona Coba, dasem ne 24 tetor te “Rogner”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Valbona Coba, dasem ne 24 tetor te “Rogner”   Tue Oct 12, 2010 11:49 pm

Dasma e shumëpërfolur e modeles më të njohur shqiptare në botë, Valbona Çoba, tashmë është konkretizuar me një datë. Në 24 tetor bukuroshja Çoba do të hyjë në ambientet e hotel “Rogner” e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë, krah bashkëshortit të saj, Todd Christopher. Gjithçka tashmë është gati, miqtë dhe të afërmit kanë marrë ftesat, ndërsa vetë Çoba pritet të vijë në Shqipëri nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, (ku jeton prej vitesh) pas mesit të muajit tetor. Modelja Çoba kishte kohë që po e mendonte realizimin e dasmës së saj, madje dëshira ishte ta bënte atë në Angli, por pamundësia për të pasur viza të afërmit e saj e “detyroi” atë ta bënte në Shqipëri, ku për gjitha përgatitjet duket se ka menduar motra e saj, Ada. Por çfarë do të ndodhë në “Rogner” të dielën e 24 tetorit? Kush do të jenë personazhet VIP që do të ftojë modelja? Të gjitha këto do t’i zbulojmë në “Panorama Plus”, përmes fotove që nuk kanë si të mungojnë në ditët e ardhshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Valbona Coba, dasem ne 24 tetor te “Rogner”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum