www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pitt nuk dëshiron të bëhet regjisor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Pitt nuk dëshiron të bëhet regjisor   Wed Nov 18, 2009 10:22 pmBrad Pitt ka përjashtuar mundësinë për të filluar një karrierë si regjisor, pasi është i bindur se obsesioni i tij për detajet do ta bënte atë të tërbuar.
Ylli i filmit ‘Ocean's Eleven’ ka pasur një karrierë të bujshme gjatë dy dekadave dhe është i bindur se ai do të vazhdojë edhe në të ardhmen të qëndrojë para kamerave.

“Të jesh regjisor duhet të jesh një perfeksionist i vërtetë. Unë do të tërbohesha. Më me lehtësi do të ndërtoja shtëpi. Është shumë e ngjashme me regjinë në fakt, pasi jeni brenda një pjese të artit, jeni të rrethuar nga kjo”, ka thënë Pitt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pitt nuk dëshiron të bëhet regjisor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum