www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krasniqi kërkon përfshirjen e SHBA-së në bisedimet Kosovë-Serbi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Krasniqi kërkon përfshirjen e SHBA-së në bisedimet Kosovë-Serbi   Wed Oct 13, 2010 12:45 amPrishtinë, 12 tetor - Presidenti në detyrë i Kosovës, Jakup Krasniqi, ka kërkuar përfshirjen e SHBA-së në bisedimet e paralajmëruara ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit. Një ditë para vizitës së sekretares amerikane të Shtetit në Kosovë, Hillary Clinton, i pari i vendit ka thënë se SHBA kanë demonstruar sukses gjatë tërë kohës në angazhimet në Ballkan. Pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit, Krasniqi, ka thënë se ende nuk është marrë vendimi për datën e zgjedhjeve dhe se konsultimet po vazhdojnë.
Në seancën e radhës të Kuvendit është propozuar që të futet në rendin e ditës edhe votimi i Strategjisë së privatizimit të PTK-së, që është kundërshtuar nga LDK-ja. Shefi i grupit parlamentar, Ismet Beqiri, ka thënë se qëndrimi për mosvotimin e kësaj strategjie është i pandryshuar dhe nuk duhet të shkohet me privatizimin para zgjedhjeve të përkohshme. Ai ka thënë se LDK-ja nuk mund të shantazhohet.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Krasniqi kërkon përfshirjen e SHBA-së në bisedimet Kosovë-Serbi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum