www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndalohet shitja e kopjes se iPhone

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ndalohet shitja e kopjes se iPhone   Thu Oct 14, 2010 4:39 am


Kompania kineze Meizu duhet të ndalojë prodhimin dhe shitjen e telefonit celular M8 i cili nga pamja përkujton shumë në Apple iPhone.

Përfaqësuesit e kompanisë kineze Meizu, prodhuesit të celularit M8 i cili duket si Apple iPhone, kanë raportuar se duhet të ndërpresin prodhimin dhe shitjen e kësaj pajisje.

Në fakt, përfaqësuesit e Meizu kanë njoftuar se avokatët e Apple kanë arritur të bindin ministrinë kineze për mbrojtjen e pronës intelektuale që të ndalojë prodhimin e mëtutjeshëm të celularit M8 duke marrë parasysh se ai ngjanë tepër me iPhone.

Në Meizu theksojnë se kanë qenë të gatshëm për ndalimin e prodhimit të celularit M8, mirëpo nuk kishin pritur edhe ndalimin e shitjes së celularëve të prodhuar tanimë, që do të godas veçanërisht këtë kompani.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ndalohet shitja e kopjes se iPhone

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum