www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Yahoo Messenger vjen ne iPhone dhe Android

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Yahoo Messenger vjen ne iPhone dhe Android   Thu Oct 14, 2010 4:42 am

Së shpejti, të gjithë ne do të mund të shohim ikonën e buzëqeshur të Yahoo Messenger në telefonat tanë të mençur, pasi që aplikacioni i Yahoo Messenger do të vijë në telefonat e fundit mobil, të shumicës së prodhuesve të njohur.

Të paktën, kështu thuhet sipas David Katz, zv. drejtor i portalit Yahoo, i cili së fundmi është ri-dizajnuar dhe ka shumë më shumë opsione për vizitorët.

Sipas deklarimeve të Katz, thuhet se Messenger’i i ri i cili do të ofrojë edhe video-biseda, tashmë është nisur për në iPhone dhe telefonat e bazuar në Android.

Një gjë e tillë tashmë është konfirmuar nga T-Mobile, për telefonin e saj më të ri, myTouch, ndërsa aplikacioni Yahoo Messenger është dërguar në iTunes për vlerësim nga konsumatorët.

Siç thuhet, telefoni do të punojë në të dyja lidhjet, 3G dhe WiFi, ndërsa do të mundësojë komunikimin në video për çdo pajisje e cila e mbështet Yahoo’në.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Yahoo Messenger vjen ne iPhone dhe Android

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum