www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lumix Phone paraqitet zyrtarisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lumix Phone paraqitet zyrtarisht   Thu Oct 14, 2010 4:48 am

Siç ishte premtuar dhe iu kishim paralajmëruar edhe ne, Panasonic ka paraqitur fotoaparatin e vet me mundësi të kryerjes së thirrjeve.

Lumix Phone është fotoaparat me mundësi të thirrjes. Ajo në të cilën prodhuesi ka vënë fokusin është pjesa fotografike e tij, me theks të veçantë në ndarjen e lehtë të përmbajtjeve.

Panasonic në fotoaparatin-celular ka integruar sensorin CMOS me rezolucion prej 13 megapikselash, ekranin 3.3-inçësh me rezolucion 854 x 480 piksela të ndjeshëm në prekje, si dhe mundësia e ndarjes së thjeshtë të incizimeve me anë të rrjeteve Wi-Fi apo 3G, respektivisht në pajisjet kompatibile DLNA. Materiali i incizuar ruhet në kartelat e memories microSD, gjersa është edhe kamera për kryerjen e video thirrjeve.

Të dhënat mbi çmimet nuk dihen, e as informatat nëse Lumix Phone do të shitet jashtë shtetit japonez.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lumix Phone paraqitet zyrtarisht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum