www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Mama si Rihana

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Big Mama si Rihana   Fri Oct 15, 2010 5:49 pm

[/URL]

Menjëherë pas kthimit të saj nga Turqia, këngëtarja ka udhëtuar drejt Kosovës për të realizuar një ndryshim të ri në look dhe atë e ka realizuar në studion e ondulimit tek Arta & Kaci. Ndryshimi që shihet tek Bigi tregon se ajo përveçse është bërë një bionde e theksuar, ka prerë flokët në anën e djathtë duke thyer edhe njëherë monotoninë e flokëve të gjata dhe ballukeve në estradë, model të cilin e praktikoi edhe Zanfina Ismaili para disa muajve por me ngjyrë tjetër e jo si bionde. Treguam që këngëtarja është në fazën e realizimit të disa këngëve të reja në Turqi, ndërsa klipin ajo ka menduar që ta bëjë në Maqedoni për shkak të kostos më të ulët financiare. Prerja e flokëve të saj në këtë stil edhe një herë na e rikujton këngëtaren amerikane Rihanna nga e cila janë frymëzuar edhe disa këngëtare shqiptare

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Big Mama si Rihana

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum