www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për starka

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Qka mendoni për starka   Thu Nov 19, 2009 5:03 am

First topic message reminder :

folni veq mos ja shtoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk

AutoriMesazh
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sun Feb 21, 2010 11:23 pm

Llokum vajze eshte shum me pelqen ne postime dhe eshte e matur shum kisss Llokumeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Mon Feb 22, 2010 7:23 pm

Alba shkruajti:
Llokum vajze eshte shum me pelqen ne postime dhe eshte e matur shum kisss Llokumeeee
flm Alba je shum e duashure , ni kisss te madhe e ke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Feb 24, 2010 8:04 pm

E keqe, E trullaft, Budajica, svyn sen.. hauhahuhauuahuauha


krejt e kunderta..

Esht e papare.. yll mo.. Ka fjalor shum te bukur dhe humor interesant.. vetem vazhdo kshtu se je e papare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Feb 24, 2010 8:23 pm

KaTiLe shkruajti:
E keqe, E trullaft, Budajica, svyn sen.. hauhahuhauuahuauha


krejt e kunderta..

Esht e papare.. yll mo.. Ka fjalor shum te bukur dhe humor interesant.. vetem vazhdo kshtu se je e papare..


qyshe mi ka bo publike edhe anete negative , ncncncn loqk te kom ty .


Edituar për herë të fundit nga starka në Sat Apr 17, 2010 12:49 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Feb 24, 2010 8:30 pm

Starka

Din me gatu:
Pite
Fli
Pallaqinka
Qorb
Oriz me mish
Speca tmusht
Shpageta
Gullash
Pasul
Sallat
Buk
Gjyvrek:P
Bakllav
Tatli
Sytliaç hauhahua
Tolluma
Shampite
Torte me sherbet
Torte pa sherbet


Starka din me pastru:
Pluhen
Me fshis rrymes
Ene me la me qperla
Banjo
Tepija me ribat
Oborr me fshi
Me hekuros
Me la tesha
Me ly çyreç hauauahua


Starka din edhe:
Me qit çaj
Me nejt me tabak ne kam
Me mledh duda, molla, kumlla, dardha etj
Me bo pestil
Me bo reçel
Me bo rasoj
Me shti turshi
Me bo ajvar
Me mjel lop
Me i lshu pulat
Me rjep pula
me zi pula

E shum shum gjera te tjera..


Te interesuarit per msitni.. lajmrohuni te un ne PM hauhahuahuahuuahauhuahuahahahuahahuahahuhauah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Feb 24, 2010 10:13 pm

KaTiLe shkruajti:
Starka

Din me gatu:
Pite
Fli
Pallaqinka
Qorb
Oriz me mish
Speca tmusht
Shpageta
Gullash
Pasul
Sallat
Buk
Gjyvrek:P
Bakllav
Tatli
Sytliaç hauhahua
Tolluma
Shampite
Torte me sherbet
Torte pa sherbet


Starka din me pastru:
Pluhen
Me fshis rrymes
Ene me la me qperla
Banjo
Tepija me ribat
Oborr me fshi
Me hekuros
Me la tesha
Me ly çyreç hauauahua


Starka din edhe:
Me qit çaj
Me nejt me tabak ne kam
Me mledh duda, molla, kumlla, dardha etj
Me bo pestil
Me bo reçel
Me bo rasoj
Me shti turshi
Me bo ajvar
Me mjel lop
Me i lshu pulat
Me rjep pula
me zi pula

E shum shum gjera te tjera..


Te interesuarit per msitni.. lajmrohuni te un ne PM hauhahuahuahuuahauhuahuahahahuahahuahahuhauah

hahhahahhahahahhhahahhaahahhaahahhahahaa se pasna dite se jom qeshtu e zoja hahahahahahahahahahaahahahhah

flm flm te puthe Starka


Edituar për herë të fundit nga starka në Thu Feb 25, 2010 7:17 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Feb 24, 2010 10:16 pm

per stareken kam disa fjal ne fillim kaqen shum shum ekenshem dhe sellshem po enede ika kto sjellje

po si pesho une kafudi esht ber medjemadhe dhe nuke flet si perpara se kafolen neper temaaa

po une ithem qe kiss eki nga lumiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Feb 24, 2010 10:32 pm

dj-lumii shkruajti:
per stareken kam disa fjal ne fillim kaqen shum shum ekenshem dhe sellshem po enede ika kto sjellje

po si pesho une kafudi esht ber medjemadhe dhe nuke flet si perpara se kafolen neper temaaa

po une ithem qe kiss eki nga lumiii

flm Lumi per vlersim po edhe per kritike ,veq ase nga fillimi ase nga fundi nuk jam bere mendjemadhe nuk me pershtatet mu kjo fjale aspak , nese kam fole neper tema qe eshte permende emri yte ka qen thjeshte pjese e lojese asgje ma shumm , besoj qe e ke kuptu kisss nga Starka puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sat Feb 27, 2010 8:41 pm

Eshte embelsira e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sun Feb 28, 2010 12:00 am

ARIEL shkruajti:
Eshte embelsira e forumit

flm mpuq per ty puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sun Feb 28, 2010 4:18 am

Starka eshte nji vajz shum stabile dhe ka qendrim te mir shoqrohet me te gjith ne forum e ndershme dhe e respektuar kshtu qe edhe une kam shum
respekt per ty e nderuar veq vazhdo kshtu suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sun Feb 28, 2010 7:16 am

Nje vajze e qet e gezuar per jet , simpatike ndonjeher energjike por shum cilesore dhe bashkohore , vajze me marre me que te shtepija menjeher valla veq sdie a vjen hehehehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Mar 17, 2010 10:15 pm

flm Leoo , flm Luan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Thu Mar 18, 2010 12:07 am

un mendoj se asht shum e sjellshme intelegjente dhe e dashur shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Apr 07, 2010 7:19 pm

Bekim shkruajti:
un mendoj se asht shum e sjellshme intelegjente dhe e dashur shum
thnx bekim tungi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Wed Apr 07, 2010 7:21 pm

Kjoo sipper ohhh Yll fare... qyshh muu boo un gjyysa eksajj bree jom kaa mendojj heheheheh

Definitiviisht ohh shum shum e menquur.. em knaq krejjt uhauhauha

LLooww qikoo:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Thu Apr 08, 2010 1:17 am

shum yll ekamm.,....kisss sisss...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Thu Apr 08, 2010 1:19 am

ishte si rrufeja e shpejt postimet e saj me pelqyen veq nje e keqe qe nuk ish princesh ahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Thu Apr 08, 2010 1:46 am

starka asht ylli forumit un e qmoj shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Fri Apr 09, 2010 9:47 pm

Ska qik mat mir se kjo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Fri Apr 09, 2010 11:24 pm

Flm Tole,Bruneta , Mergimtari , Bekim dhe Belti ... ju dua shum te gjithve jeni jeta ime ahuahuhauahuahu flm se hajgare bona, qeshtu livdomn se ma mire oshte puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Fri Apr 09, 2010 11:43 pm

Si shkin osht!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sat Apr 10, 2010 12:03 am

BeLti shkruajti:
Si shkin osht!

hahahhahahhaahahhahaha si magjupe , betere qike oshte ncncncn hahahhahahh
flm belti ahuahhuaha hajt se ta kthej nderin :haha:


Edituar për herë të fundit nga starka në Thu Apr 15, 2010 12:37 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sat Apr 10, 2010 12:17 am

Hahahahahha kjo osh si qur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   Sat Apr 10, 2010 5:26 am

BeLti shkruajti:
Hahahahahha kjo osh si qur

ahuahuhau bolle de ma ,ja ja livdomni more tashe se bolle me ofendove nncnncnc sa i keq je bre kuku gjelozi ncnncncn hauhauhau


Edituar për herë të fundit nga starka në Sat Apr 10, 2010 8:03 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për starka   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për starka

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum