www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ledina Celo shtatzane, pret femijen e pare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ledina Celo shtatzane, pret femijen e pare   Sun Oct 17, 2010 2:05 am


Me një karrierë që ka kaluar kufinjtë e Shqipërisë, këngëtarja Ledina Çelo vjen sot në faqet e suplementit tonë me një lajm që i përket jetës së saj private. Pak ditë më parë mësuam se ajo është shtatzanë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Nga martesa është mjaft e lumtur dhe ashtu sikurse kishte rrëfyer në një intervistë të para disa kohëve, duket se ëndrra e saj për të pasur një fëmijë po bëhet realitet. Siç kemi mësuar nga të afërm të artistes, tashmë barku elegant i këngëtares është rritur dhe shtatzania e saj është mëse e dukshme. Çelo jeton prej pak vitesh në Gjermani me bashkëshortin e saj, Naim Kabashi. Edhe pse e ka pohuar se i është përkushtuar jetës familjare, këngëtarja që ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, nuk e ka lënë asnjë çast pas karrierën, e ku realitet tashmë është klasifikimi në charterat gjermanë i këngës “Dangers”. Përsa i përket seksit të fëmijës, këngëtarja nuk e ka zbuluar ende, pasi për të kjo nuk ka rëndësi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ledina Celo shtatzane, pret femijen e pare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum