www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Twitter deshiron nje miliard perdorues

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Twitter deshiron nje miliard perdorues   Sun Oct 17, 2010 2:29 am

Një prej themeluesve të faqes së popullarizuar pohon se qëllimi i këtij rrjeti për shoqërim është të ketë një milion adhurues për të qenë konkurrent me Facebook për të tërhequr reklamuesit.

Twitter do të ketë një miliard përdorues ka deklaruar Evan Williams duke mos precizuar periudhën kohore në të cilën kjo gjë do të ndodhë.

Rrjeti Twitter, përdoruesit e të cilit brenda ditës shkruajnë mbi 100 milionë porosi të shkurtra, ka theksuar muajin e kaluar se do të hapet më shumë drejt reklamueseve pas periudhës së suksesshme testuese e cila ka përfshirë reklamimin e brendeve si Starbuck Corp, ESPN e Coca Cola.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Twitter deshiron nje miliard perdorues

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum