www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali   Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali EmptySun Oct 17, 2010 2:34 am

Cesc Fabregas thotë se ai nuk ka gabuar kur ka thënë publikisht se dëshiron të transferohet te Barcelona dhe shton se Real Madridi po ashtu kishte treguar interesim për shërbimet e tij.

Pas fundit të sezonit të kaluar, Fabregas publikisht bëri të ditur se ëndërron të luajë për Barcelonën, ku e kishte kaluar fëmijërinë e tij. Klubi katalunas bëri dy oferta te Arsenali, por Arsene Wenger nuk ka menduar ta shesë kapitenin e tij.

“Besoj se kam qenë në të drejtë kur kam treguar se dua të luaj për Barcelonën, pasi kjo është ëndërr të cilën e kam pasur si fëmijë. Nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen. Jam me fat me atë se si u zhvilluan gjërat. Edhe pse ende besoj se kalimi në Camp Nou ishte një mundësi e mirë, jam i lumtur te Arsenali”, ka thënë Fabregas.

Mesfushori spanjoll po ashtu ka thënë se edhe Real Madridi ishte interesuar për të.

“Nuk do të them se cilat klube dëshironin të më angazhonin, por e di se Real Madridi dhe Barcelona kanë pyetur për mua në shtatë vitet e fundit. Kam fat që këto dy klube të mëdha interesohen për mua dhe kjo është e rëndësishme, pasi diçka e tillë nuk ndodh çdo ditë. Por nuk mund të them se kush tregoi më shumë interesim, Barca apo Real Madridi. Megjithatë, verën e kaluar isha shumë i sinqertë dhe fola me zemër”, ka thënë Fabregas.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fabregas: Me ka kerkuar edhe Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Fabregas: Janë edhe 90 minuta të tjera
» Edhe Atletico përmbyset nga Reali
» Edhe Juventusi Edhe Milani Ne Garë Per Nanin
» Fabregas do ta refuzonte Realin
» Fabregas: U frikësuam nga United
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum