www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skype vjen edhe ne telefonat Android

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Skype vjen edhe ne telefonat Android   Mon Oct 18, 2010 10:57 pm

Kompania Skype ka njoftuar se shërbimet e saj në të ardhmen do të jenë edhe në modelet e caktuara të telefonave të mençur të cilët bazohen në sistemin operativ Android.

Tashmë, Skype është prezent në iPhone si dhe në telefonat të cilët mbështeten në sistemet operative Windows Mobile apo Symbian, ka deklaruar gazeta franceze, Le Monde.

Telefonat e e mençur të cilët bazohen në Android, në gjashtë muajt e fundit kanë dominuar në tregun amerikan, duke tejkaluar BlackBerry’n apo iPhone të kompanisë Apple, thuhet sipas hulumtimeve të kompanisë së njohur për kërkimet e tregut, Nielsen Research.

Në gjashtë muajt e fundit, 32 për qind e amerikanëve kanë zgjedhur ndonjërin nga telefonat e mençur Android, 26 për qind BlackBerry, ndërsa 25 për qind e tyre kanë zgjedhur iPhone, raporton Nielsen.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Skype vjen edhe ne telefonat Android

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum