www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hyseni i dorëzon detyrën zv/ministres Çitaku

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hyseni i dorëzon detyrën zv/ministres Çitaku   Mon Oct 18, 2010 11:06 pmMinistri i deritashëm i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni pati një takim të veçantë me zv/ministren e Punëve të Jashtme, Vlora Çitaku, me ç’rast biseduan për zhvillimet e fundit brenda Qeverisë së Republikës së Kosovës. Në këtë kuadër u bë edhe një pranim-dorëzimi i punëve dhe detyrave në Ministrinë e Punëve të Jashtme deri në vendimet e ardhshme. ...Ministri i deritashëm Hyseni, me këtë rast falënderoi zv/ ministren Çitaku, sekretarin e përhershëm të MPJ-së, Fitim Gllareva, drejtorin e përgjithshëm të MPJ-së, Lulzim Mjeku dhe shërbyes të tjerë civilë në MPJ për punën e deritashme dhe për bashkëpunimin e mirëkuptimin reciprok, njofton Zyra për informim e MPJ-së.

Ministri i deritashëm Hyseni, po ashtu shfaqi entuziazmin e tij se Republika e Kosovës do të arrijë të gjitha objektivat nacionalë në të gjitha rrafshet.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Hyseni i dorëzon detyrën zv/ministres Çitaku

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum