www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hidhet në erë antena e “Valës” në Jarinje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Hidhet në erë antena e “Valës” në Jarinje   Tue Oct 19, 2010 12:44 amLeposaviq, Jarinje, 18-tetor - Një antenë e operatorit Vala, në fshatinPostenje të komunës së Leposaviqit, është hedhur në erë, kanë njoftuar burime të Koha.net. Hedhjen në erë të antenës së operatorit në afërsi të kufirit Kosovë-Serbi, në vendin e quajtur Jarinje e ka konfirmuar edhe policia në Mitrovicës. “Një antenë e një operatori kosovar është dëmtuar nga një mjet shpërthyes në Jarinje të Leposaviqit, të hënën në orët e
hershmë të mëngjesit”, ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në Mitrovicë, Besim Hoti. Sipas tij polcia së bashkau me ekipet e specializuara kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe
janë duke bërë hetimin rreth mjetit shpërthyesi si dhe pronë e kujt është kjo antenë. Deri më tani policia nuk ka asnjë person të dyshuar rreth këtij rasti, ka thënë zëdhënësi i policisë rajonale në Mitrovicë.
Burime të Koha.net në veri ndërkaq njoftojnë se antena e operatorit Vala ka qenë e vendosur në truallin e Aleksandar Gjorgjeviqit, në fshatin Postejnë, i cili gjendet në afërsi të pikës kufitare Kosovë-Serbi, në Jarinje. Po këto burime pohojnë se shpërthimi në këtë antenë është kryer nga grupe serbësh të specializuar, që udhëhiqen nga Ministria e Punëve të Brendeshme të Serbisë.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Hidhet në erë antena e “Valës” në Jarinje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum