www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   Wed Oct 20, 2010 12:09 amLolita, rocker-e apo femër fatale! 40 fytyrat e ndryshme të Claudia Schiffer, janë dhurata që gjermania “Zeit Magazin” i bën lexuesve për të festuar 40-vjetorin e modeles së famshme.

Janë 40 kopertinat në të cilat 40-vjecarja më e bukur e Gjermanisë pozon me stilet dhe imazhet e ndryshme te 10 viteve te fundit.

Fotografitë janë realizuar në Londër dhe kanë zgjatur dy ditë, gjatë të cilave modelja bjonde gjermane ka pozuar duke u transformuar si kamaleon nga një balerinë, në një Hippie, në një femër fatale apo në një rocker-e të mallkuar.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   Wed Oct 20, 2010 12:46 am

a kesaj poi thue bukuroshe aaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   Wed Oct 20, 2010 12:47 am

e malsor qikjo koka gjermank e holl hahahahhah

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   Wed Oct 20, 2010 12:48 am

po keshtu kan menduar gjermanet eee se gjyshja jem ashte ma bukur se qekjo valla haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   Wed Oct 20, 2010 12:48 am

qe de 1 ner 80 milon banor ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   Wed Oct 20, 2010 12:50 am

Gjermant nuk din qka eshte e bukur vetem ata qe kan vizituar Kosoven une enjoh nje Gjerman qan pse si japet edhe 1 here mundesia me shkue ne kosov si ushtar i UNMIK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Claudia Schiffer, me e bukura e Gjermanise

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum