www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HTC Gratia zbarkon ne Europe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: HTC Gratia zbarkon ne Europe   Wed Oct 20, 2010 12:18 am

Familja e pajisjeve me Android është më e madhe edhe për një pajisje. Nga punëtoria e HTC-së na vjen HTC Gratia.

Sipas paralajmërimeve nga kompania HTC, qysh këtë muaj në Evropë do të duhej të gjendej pajisja me emërtimin HTC Gratia.

Celulari vihet në funksion me Android në versionin 2.2 dhe procesori me takt pune prej 600 MHz, ka 512 MB ROM, 384 MB RAM memorie, ekran 3.2-inçësh HVGA (320×480), përderisa punon në frekuencat HSPA/WCDMA (900/2.100 MHz) si dhe Quad-band GSM/GPRS/EDGE: (850/900/1.800/1.900 Mhz).

Kamera e integruar ka rezolucion prej pesë megapikselash me auto-fokus, e pajisja përmban shtojca tjera të cilat karakteristike për këto lloj pajisjesh.

HTC Gratia do të duhej të del në tregun evropian qysh këtë muaj me çmim prej rreth 300 eurosh.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

HTC Gratia zbarkon ne Europe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum