www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PDK e LDK në mbledhje emergjente

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: PDK e LDK në mbledhje emergjente    Wed Oct 20, 2010 12:23 amPrishtinë, 19 tetor - Dy partitë më të mëdha në vend pritet të vendosin sot për hapat e mëtutjeshëm, pas shpërbërjes së koalicionit qeverisës PDK-LDK, raportojnë mediat në kryeqytet.
Në selinë e Lidhjes Demokratike tashmë është duke u mbajtur një takim, ku zyrtarët e kësaj partie po diskutojnë për hapat që duhet ndërmarrë. Ndërkohë, Partia Demokratike e Kosovës do të mblidhet në orën 14:30 , ku pritet të merret një vendim konkret. Gjasat janë që sot të dihet nëse vendi do të ketë një qeveri teknike deri në zgjedhjet e parakohshme, më 13 shkurt, ose do të shkohet me zgjedhje të jashtëzakonshme gjatë muajit dhjetor.
Presidenti në detyrë, Jakup Krasniqi ua ka lënë partive që të merren vesh ndërmjet vete, në mënyrë që ai më pastaj të vendosë se si do të veprojë.
I dërguari i BE-së, Robert Cooper, dje solli porosinë e përfaqësues së lartë për Politikë të Jashtme e Siguri, se nga Kosova kërkohet mbajtja sa më e shpejtë e zgjedhjeve. Edhe shefi i ICO-së ka shfaqur këtë opinion.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

PDK e LDK në mbledhje emergjente

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum