www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PDK-ja në kërkim të formulës për zgjidhjen e krizës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: PDK-ja në kërkim të formulës për zgjidhjen e krizës   Wed Oct 20, 2010 12:24 amPrishtinë, 19 tetor - Partia Demokratike e Kosovës është ende në kërkim të formulës për të zgjidhur dhe tejkaluar krizën, e cila ka përfshirë vendin pas dorëheqjes së presidentit, Fatmir Sejdiu, dhe shkëputjes së koaliciont qeverisës nga LDK-ja. Këtë e ka thënë zëdhënësi i kësaj partie, Blerand Stavileci, në një konferencë për media.
Staivileci, ka deklaruar se zgjidhja institucionale dhe kushtetuese u përket krerëve institucionalë të vendit. Sipas tij, do të ishte mirë që të arrihet një konsensus sa më i madh në mes të faktorëve vendorë dhe atyre ndërkombëtarë, por gjithnjë duke respektuar Kushtetutën.
Stavileci nuk ka dashur që të komentojë nëse Partia Demokratike e Kosovës është për zgjedhje të jashtëzakonshme. Stavileci, ka bërë të ditur se PDK-ja po bën përgatitjet e duhura për kuvendin e ardhshëm zgjedhor, i cili është paralajmëruar për 24 të këtij muaji.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

PDK-ja në kërkim të formulës për zgjidhjen e krizës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum