www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A Keni Besim Te i dashuri/it?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Nov 19, 2009 8:40 pm

a keni besim te e dashra juaj qe nuk juve mashtron dhe nuk juve tradheton pas nje kohe qe keni qen bashk me ta

a keni besim te i dashri juaj qe nuk juve mashtron dhe nuk juve tradheton pas ne kohe qe keni kalu bashk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Nov 19, 2009 9:02 pm

Une mendoj qe i pari prag per tu afruar dy njerz eshte besimi.
Nese nuk beson dike nuk e do.
Sepse eshte shume kontradiktore te duash dike.dhe te dyshosh se ai/ajo ta dredh.
Si mund te duash nje karakter te tille????
Kur nje dashuri , nje lidhje eshte prefkte kjo ndodh pikerisht kur besimi eshte 100% , ne te kundert ajo dashuri do jetoje te pakten tre dite.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Wed Nov 25, 2009 8:53 am

Besimi eshte kryesor tek nje lidhje dashurie...Siq e ka cek edhe sweet melaqja...Nese ska besim ska asgje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Tue Jun 01, 2010 11:43 pm

Nese e ban veten mes mi besu mas nej ma mir mes me kon me to hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Jun 03, 2010 9:56 pm

po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Tue Jun 22, 2010 7:11 pm

Tash po ka tylifar dashurie te vajzat po ashtu edhe te djemt nese esht dashuri e vertet po pse jo kisha pas besim perderi sa i dashuri me kish besua edhe mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liberta
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 225
Data regjis. : 24/04/2010
Location : ⊙ω⊙Suuu3Dii⊙ω⊙

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Jul 08, 2010 3:02 am

Besimi eshte kryesor tek nje lidhje dashurie-Adaj Bessoj 100% Tek My Life
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumylli.net.tc
Mr.Dream
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 575
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Jul 08, 2010 3:07 am

Besimi dhe mirekuptimi mes njeri-tjetrit eshte themeli i nje dashurie, ku nuk ka besim nuk ka as dashuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Sat Aug 14, 2010 2:48 am

Besimi eshte bazamenti kryeosr i dashurise kete e kam vrejt edhe kur kam qen beb qyre ti njeher.

Une i besoj shum ani kur tja nisin me kallxue prralla :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Sat Aug 14, 2010 1:31 pm

patjeter,ku humbet besimi nuk ka dashuri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Wed Oct 27, 2010 8:06 am

po nuk pat besim me nuk mund ta quaj dashuri aty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Oct 28, 2010 5:44 am

... pooo

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Thu Oct 28, 2010 5:45 am

Pooo

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Sat Nov 06, 2010 6:53 am

PO!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Sat Nov 06, 2010 7:18 am

qysh jo moj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   Sat Nov 06, 2010 11:32 pm

Patjeter qe PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Keni Besim Te i dashuri/it?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A Keni Besim Te i dashuri/it?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum