www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kurti: Nuk ndjej konkurrencë në ‘Këngën Magjike’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kurti: Nuk ndjej konkurrencë në ‘Këngën Magjike’    Thu Oct 21, 2010 12:16 amKëngëtarja kosovare, Teuta Kurti në një intervistë për mediat shqiptare tregon arsyet e rikthimit në festivalin ‘Kënga Magjike’.
“Ka shumë këngë të bukura deri më tani, mirëpo unë nuk ndjej asnjëherë konkurrencë. Thjesht, çdo këngë ka cilësitë e veta dhe çdo këngëtar i ka cilësitë e veta”, është shprehur Teuta.

Ajo po ashtu ka folur edhe për atë se ka hequr dorë nga ngjyra e zezë e veshjeve, duke shpjeguar se kjo “shkëputje” erdhi natyrshëm.

“Po, ishte koha e ndryshimit, thjesht ka ardhur një moshë më madhore, mirëpo assesi nuk humbet Teuta që ka qenë gjithmonë, thjesht janë këto ngjyra të çelëta sepse kënga është ajo që më drejton drejt veshjes”, ka thënë Teuta Kurti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kurti: Nuk ndjej konkurrencë në ‘Këngën Magjike’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum