www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dështon takimi i thirrur nga Behgjet Pacolli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Dështon takimi i thirrur nga Behgjet Pacolli    Fri Oct 22, 2010 12:47 amPrishtinë, 21 tetor - Ka përfunduar takimi i thirrur nga Behgjet Pacolli, pa pjesëmarrjen e partive që do të dëshironte ai. Të vetmit që i janë përgjigjur ftesës janë tri partitë jorparlamentare, PSD e Agim Çekut, PD e Ferid Aganit dhe Partia e Pensionistëve të Kosovës. Pacolli e ka cilësuar takimin si të suksesshëm dhe ka shprehur keqardhje për mospjesëmarrjen e partive të tjera opozitare.
Pacolli ka kërkuar një seancë të shpejtë dhe të jashtëzakonshme për të diskutuar zhvillimet e fundit politike në vend dhe mënyrën e dorëheqjes së Fatmir Sejdiut. Këtë mendim nuk e kanë mbështetur edhe partitë pjesëmarrëse. Ata preferojnë 13 shkurtin si datë të zgjedhjeve, megjithëkëtë kërkojnë zgjidhje për tejkalimin e krizës.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Dështon takimi i thirrur nga Behgjet Pacolli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum