www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz   Sat Oct 23, 2010 9:34 pm

Këngëtarja Leonora Jakupi ka promovuar projektin më të ri me titull “I harruar”.

Kënga është e punuar nga Don Arbas ndërsa teksti është shkruar nga Avni Qaili. Jakupi, në videoklipin i cili që nga dje ka filluar të transmetohet nëpër televizionet tona, na rikthen edhe njëherë me pamjet verore dhe bukuritë detare të Shqipërisë.
Videoklipi i cili është punuar në muajin shtator nga produksioni “Play” nga Shqipëria, është xhiruar në një jaht super luksoz në bregdetin shqiptarë, ndërsa edhe kësaj radhe Leonora shfaqet mjaftë bukur dhe më stil tërheqës të veshjeve për të cilat si gjithnjë kohëve të fundit, është përkujdesur kreatori Valdrin Sahiti.

Ja edhe disa foto nga xhirimet._________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz   Sat Oct 23, 2010 9:43 pm

Kuku e m ka kall shkina po e bukur bre shock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz   Sat Oct 23, 2010 9:45 pm

Edhe mu shum me pelqen arusha :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz   Sat Oct 23, 2010 9:47 pm

Ani qeky fisotni i portokallt pom tranon :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz   Sat Oct 23, 2010 10:14 pm

ja bukuroshja Kosovare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Leonora Jakupi xhiron klip në një jaht superluksoz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum