www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hoxha i vetëshpallur i Marinës kthehet në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Hoxha i vetëshpallur i Marinës kthehet në Kosovë   Sat Oct 23, 2010 11:46 pmSkenderaj, 23 tetor – Kastriot Duka, i njohur si hoxha i Marinës dhe i dëbuar nga Kosova në fillim të marsit, është kthyer sërish në Kosovë dhe në Skenderaj e Marinë, ku e kishte strofullin. Burime të Kohës Ditore ka kohë qe pohojnë se hoxhën e kanë parë shumë herë në Marinë, Skenderaj e vende tjera, por mbrojtësit e tij ishin arsyetuar se ai nuk është Kastrioti, por vëllai i tij, që i ngjaka. Njëjtë ishte pohuar edhe nga autoritete zyrtare.
Mirëpo, të premten pas dite, Duka është parë të qëndrojë në Skenderaj madje në shumë vende. “Më shumë se një orë ka qëndruar në një lokal afër ish Konviktit të nxënësve, jo shumë larg Stacionit të Policisë në Skenderaj”, kanë treguar burime të gazetës, emrat e të cilëve janë të njohur për redaksinë.
Këtë ndejë të Dukës, të shtunën, fillimisht e kanë mohuar pronarët e lokaleve në atë pjesë të qytetit, por të përballur me dëshmitë, ata e kanë pranuar vizitën e tij. “Po, e kemi pa me një xhip të kaltër këtu para lokaleve ka ndejtë me disa njerëz, por në lokal nuk ka hy”, ka thënë njëri prej pronarëve.
Gjithnjë sipas burimeve të gazetës, Duka & kompani, për aq gjatë sa kanë qëndruar në Skenderaj dhe në fshatin Marinë ka qenë e pamundur të mos vëreheshin nga policia.
Madje, një zyrtar i policisë vet e kishte pranuar se janë në dijeni të kësaj.
Kastriot Duka ishte dëbuar nga Kosova më 3 mars të këtij viti. Inspektorët e patën mbyllur xhaminë e Marinës më 2 mars, kurse të nesërmen MPB e kishte dëbuar, pasi Gjykata e kishte shpallë person të padëshirueshëm në Kosovë.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Hoxha i vetëshpallur i Marinës kthehet në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum