www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “NYT”: Mlladiqi fshihet në Beogradin e Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: “NYT”: Mlladiqi fshihet në Beogradin e Ri   Sun Oct 24, 2010 12:33 amNew York, 23 tetor - Ish-komandanti i ushtrisë serbe në Bosnjë, Ratko Mlladiq, i shumëkërkuar nga drejtësia ndërkombëtare për gjenocid, fshihet në lagjen Beogradi i Ri, në kryeqytetin serb.

Lajmin e bën të ditur gazeta prestigjioze amerikane “New York Times”, e cila iu referohet disa hetuesve serbë.

Sipas këtyre të fundit, rrjeti që mbështet fshehjen e Mlladiqit është ngushtuar në dy persona, anëtarë të ish-Armatës Jugosllave.

“NYT” shkruan gjithashtu se Mlladiqi është i sëmurë dhe se lëvizë në apartamente të ndryshme të zonës së Beogradit të Ri për t’i shpëtuar kapjes. Gjithashtu, ai shpenzon 200 euro në muaj për ushqime.

Mediat beogradase ndërkaq shkruajnë se Mlladiqi ka qëndruar në Beograd të Ri gjatë vitit 2008 dhe se me atë rast për pak i ka ikur arrestimit.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

“NYT”: Mlladiqi fshihet në Beogradin e Ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum