www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Thu Nov 19, 2009 9:13 pm

qka vlersoni te veqant tek personi qe e doni me se shumti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Thu Nov 19, 2009 9:19 pm

njera nder virtytet me te vlefshem per mue osht kur nje person sinqerisht ma don te miren, p.sh. nese arriti naj sukses qe aj/ajo s´ka mujt me arrit, prap osht ne gjendje mu gezue per mue.

Dhe i qmoj personat qe i shftrytzojne shansat qe ja ofron jeta, jan ambicios, i qmojne vlerat njerzore, pavarisht sa kan arrit- dhe dijn me shiju jeten, sepse knaqen me gjana te thjeshta.
Thjesht Menqurija e nje personi (jo aq inteligjenca)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Mon Dec 07, 2009 9:02 am

Respekti .. Sinqeriteti jan gjerat ma me Me Vler Dashurrinn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Mon Dec 07, 2009 9:29 am

Dashurin ndaj meje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Thu Dec 10, 2009 10:59 pm

Dashurin butesin puthjet perqafimet fjalet e embela qe mi flet per qdo nate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Wed Oct 27, 2010 7:57 am

sinqeriteti dhe menquria e tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Tue Nov 16, 2010 7:25 pm

Dashurin butesin puthjet perqafimet fjalet e embela qe mi flet per qdo nate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Tue Nov 16, 2010 7:41 pm

besimin..butesin..xhelozin...puthjet..menqurin..ideat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Wed Nov 17, 2010 12:06 am

Dashurin e paster qe shfaq per mua si dhe elegancen e tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Wed Dec 01, 2010 12:19 pm

Shpirtin e ti te pastert E' tdua etj etj ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Wed Dec 01, 2010 9:14 pm

skom person zemres per momentin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   Thu Dec 02, 2010 3:49 pm

Medina shkruajti:
skom person zemres per momentin


edhe une si ti

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare vlersoni tek personi juaj i zemres??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum