www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gwineth Paltrow kalon ne muzike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gwineth Paltrow kalon ne muzike   Sun Oct 24, 2010 1:37 am

Gwineth Paltrow ka vendosur t’i dedikohet muzikës. Aktorja 38-vjeçare po përgatitet për debutimin e saj si këngëtare e muzikës “country” në nëntor, gjatë një ceremonie ku do ndahen çmimet për këtë zhanër muzikor në “Country Music Awards”.

Paltrow ka pohuar se më 10 nëntor, do të interpretojë “Country Song”, këngën që ka të njëjtin titull me filmin e saj të ardhshëm.

Nuk është hera e parë që Paltrow nxjerr në pah talentin e saj për këngën. Në vitin 2000, ajo ka kënduar disa këngë edhe në filmin “Duets”.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gwineth Paltrow kalon ne muzike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum