www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Taylor Swift, e pasigurte per martesen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Taylor Swift, e pasigurte per martesen   Sun Oct 24, 2010 1:40 am

Këngëtarja amerikane, Taylor Swift, mendon se martesa “nuk bën” për çdo person dhe se ajo do të preferonte më mirë një lidhje të fortë dhe të shëndetshme.

“Kam parë martesa që shkojnë mirë dhe të tjera që nuk janë dhe aq të mira. Kam parë njerëz që lodhen shumë për të mbajtur lidhjen e tyre dhe që luftojnë për dashurinë. Kam kaluar edhe unë lidhje të tilla por a ia vlen kjo?”, deklaron Swift.

Në lidhje me marrëdhënien që ka me fansat, këngëtarja thotë se i pëlqen kur dëgjon fjalë të mira nga ata dhe se është diçka e mrekullueshme “kur dëgjon se çfarë domethënie ka muzika jote për mijëra njerëz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Taylor Swift, e pasigurte per martesen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum