www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   Thu Nov 19, 2009 9:16 pm

cili eshte mashkulli apo femra ideal per ju

tregoni drejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   Tue Nov 24, 2009 10:10 am

Per mua ideal ose si do kisha dasht te jet nje person ta kisha thir »IDEAL« do ishte keshtu:

- te me doje keshtu si jam me gabimet qe i kam ose si kam…
- te me kuptoje kur tham dicka jo, ose smund…
- te me beje te lumtur, me ta ta gjej lumturin..
- te me besoje..
- te mund ti besoj edhe te kemi mirkuptim ne mes vete...
- te jet gjithmon nga ana ime nese dikush thet dicka qe nuk duhet, ose qe nuk eshte e vertet...
- per mua ti beje te gjitha ndoshta edhe te pamunduren...
- mos ket xhelozi te tepruar…
- mos lejoje dikush te na ndaje...
- mos jet tradhtar...
- mos jet avanturist...
- mos ju besoje tjerve...
- biseda e tij te me pelqeje, kur te folje aj me gjith deshir te ja degjoj fjalet...
- dhe ta dua me ate bukuri qe e ka ashtu siq e ka fal zoti...
- Nese folim edhe per pamjen e jashtme ose cka me pelqen te nje njeri te ishte IDEAL kjo eshte 100% pa dyshim BUZQESHJA…. haha

Shum kerkoj hahaha....ama e dij se ekziston ky njeri..., se nese e don dmth e don ashtu si eshte dhe aj njeri te don ashtu me te mirat qe i ke edhe i ka ... haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   Sun Nov 29, 2009 9:32 am

vetem te jet vetja....mos te dal nga vetja as nje chik.....ateher mendoj se i posedon te gjitha ....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Escobar
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 65
Data regjis. : 04/12/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   Sat Dec 05, 2009 12:56 am

Te duket sexy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 24
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   Sat Dec 05, 2009 6:07 am

Qe si qiky sum duhet tjeter mu haha

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   Sat Dec 05, 2009 8:50 pm

djal i i mir qenka crazy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cila eshte femra/mashkulli ideal per ju...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum