www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Celular me kamer 16-megapiksel

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Celular me kamer 16-megapiksel   Sun Oct 24, 2010 1:45 am

Në faqet e internetit të kompanisë japoneze Sony Ericsson ka dalë paralajmërimi për pajisjen e emëruar Sony Ericsson Cyber-shot S006.

Gjykuar sipas të dhënave të publikuara, pajisja do të ketë kamerë me rezolucion prej hiq më pak se 16.2 megapikselash!

Në të gjendet edhe ekranin 3.3-incësh me rezolucion prej 480 x 854 piksela, dimensionet e pajisjes janë 115 x 52 x 17 milimetra, hapësirë për ruajtje të dhënave është kufizuar në 5 GB, por ai mund të rritet me anë të kartelave të memories.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Celular me kamer 16-megapiksel

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum