www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Thu Nov 19, 2009 9:19 pm

per qfar arsyje do te kishit dhen nderheqja nga dashuria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Tue Nov 24, 2009 10:12 am

-Nese m'kish tradhtu...Isha largu pergjithmon, ka edhe gjera tjera por falen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Thu Dec 03, 2009 2:50 am

vetem nese me kisht malltretu isha largu se ndryshe joo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Artta
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 23
Data regjis. : 24/12/2009
Location : NëR Hijee...!!!

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Tue Dec 29, 2009 10:43 pm

Tradhtinn sja kisha FaL asniher, edhe do te kisha hequr DoR MenjeheR...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sun Jan 24, 2010 3:56 am

nese nuk me kishte respektu ....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Mon Jan 25, 2010 4:14 am

nese me ksihte lanur anesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat Feb 06, 2010 5:45 am

vetèm pèr tradhèti
pèr tierat gabime qè falèn


tradhètia mè e keqja nè BOT
kètè e kan thènè BABALLARèT
e themi ne SOT
do ta thuan nesèr FèMIT tan..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sun Feb 07, 2010 4:25 pm

Ska dilema dhe diskutime jo vetum per baballaret tane e popullin tone mirpo qdo kund tradhtija eshte dhe mbetet shkasi numer 1 qe do te qonte ne prishej te dashurise ,per kete arsye te diskutojm per gjera tjera mendoj.

Une do te hiqesha diore hehehe ne qofste nuk mi respekton familjen e ngusht .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat May 29, 2010 4:09 am

Per tradhti valla fill heki dor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat May 29, 2010 4:13 am

per tradhti , edhe nese nuk ma pranon familja :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat May 29, 2010 4:16 am

ahahahh HOPE gjoje ti e per familje lema mu se une merrna me to ahahhahaaper tradhti valla kukukkuku e urrej ata njerz se tradhtojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat May 29, 2010 6:46 am

kishha hekk door nese ish mirr me droog po edhe nese me kish tradhtuu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sun May 30, 2010 6:35 pm

nese luan bisht hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sun May 30, 2010 7:33 pm

Veq nese se kisha desht mo ..ose m'pelqen tjetra .. edhe nese m'kontrollon shum e ska besim n'mu ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Thu Jun 03, 2010 9:58 pm

nese me tradhton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Thu Jun 03, 2010 10:16 pm

Nese nuk kishe pase besime tek une sepse besimi ashte ai qe forcon nje lidhje nes nuk me kishe respektu kto me kishin ber te largohem nga ai
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat Jun 05, 2010 3:10 am

Nes eme kishte lendu fizikisht dhe shpirtnisht....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Sat Jun 05, 2010 4:21 am

nese me trathton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Mon Jun 07, 2010 7:09 am

Nese sme besson , me lendon , me tradhtonn etjj etjj haha:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   Mon Jun 07, 2010 7:26 am

Nese ma plas barkun qateher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Per cfare arsyeje do hiqnit dore nga dashuria?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum