www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompjutereve nga Sharp u vjen fundi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kompjutereve nga Sharp u vjen fundi   Mon Oct 25, 2010 12:10 am

Prodhuesi japonez Sharp ka bërë publik tërheqjen nga tregu i kompjuterëve, e në vend të tyre do të prodhojë tablet dhe lexues të librave elektronike.

Nuk është publikuar saktësisht kur Sharp do të ndërpresë me zhvillimin e kompjuterëve, mirëpo kjo do të duhej të ndodhte së shpejti. Ky hap është përshkruar si “strategjik”, e mundësia e rikthimit në tregun e kompjuterëve nuk është përjashtuar. Kompjuteri i paralajmëruar tablet Galapagos në treg do të duhej të paraqitej deri në fund të vitit.

Mbështetja për përdoruesit e kompjuterëve të Sharp do të vazhdoj edhe më tej.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kompjutereve nga Sharp u vjen fundi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum