www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gyllenhaal lidhet me Taylor Swift

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gyllenhaal lidhet me Taylor Swift   Thu Oct 28, 2010 2:37 am

Pas Reese Witherspoon, me të cilën u ndaj 10 muaj më parë, për Jake Gyllenhaal në horizont duket Taylor Swift.

Gyllenhaal është fotografuar me këngëtaren gjatë një shëtitje romantike në rrugët e Brooklyn, në New York.

“Ecnin bashkë, dukeshin një cift vërtetë simpatik”, thotë një dëshmitar për revistën “Life and Style”. Lajmi për lidhjen e tyre duket surprizë. Swift, 20-vjecare ka qenë e dashura e Taylor Lautner dhe për të është folur për një flirt me John Mayer ne te kaluaren.

Thonë se ajo dashuritë që përjeton i shkruan në tekstet e këngëve…ndaj duhet ta presim me këngë nëse ajo është vërtetë e lidhur me Jake.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gyllenhaal lidhet me Taylor Swift

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum