www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iPhone 4 i bardhe ne Apple Store

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: iPhone 4 i bardhe ne Apple Store   Thu Oct 28, 2010 2:42 am

Apple më në fund e ka vendosur versionin e bardhë të iPhone 4 në Apple Store. Megjithatë, pajisja më e famshme e vitit, momentalisht nuk është në dispozicion për para porosi ose blerje online, nga faqja zyrtare e kompanisë Apple.

Për një kohë të gjatë Apple i ka lënë pa përgjigje pyetjet rreth iPhone 4, me ngjyrë të bardhë, duke thënë se pajisja do të paraqitet në treg në pjesën e fundit të këtij viti.

Dhe, nëse ju keni pritur që nënshkrimi juaj pas dërgimit të emailave nga telefoni të jetë “Sent from my white iPhone 4,” atëherë duket se pritjes suaj shumë shpejtë do t’i vijë fundi.

Njësoj sikurse iPhone 4 me ngjyrë të zezë, edhe versioni i bardhë pritet të jetë në dispozicion në dy opsione: 16GB për 200 dollarë dhe 32GB për 300 dollarë. Natyrisht, me kontratë dy-vjeçare nga AT&T.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: iPhone 4 i bardhe ne Apple Store   Thu Oct 28, 2010 2:59 am

skoka shtrejt jo

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: iPhone 4 i bardhe ne Apple Store   Thu Oct 28, 2010 3:01 am

KoSoVaLiA shkruajti:
skoka shtrejt jo

jo hiq na shqiptart buke nuk hajm pa tela shtrejt nuk rrime haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: iPhone 4 i bardhe ne Apple Store   Thu Oct 28, 2010 3:04 am

Medina shkruajti:
KoSoVaLiA shkruajti:
skoka shtrejt jo

jo hiq na shqiptart buke nuk hajm pa tela shtrejt nuk rrime

po medina 300 dolar ne euro as 200 ma merr menja sban a na ktu po blejm natela te shkakerdhavte ma shtrejt qy a e di qe ni nokia n97 un vet e kam pas ble 300 eki e iphoni 32 GB as 200 mos ban hajgare

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: iPhone 4 i bardhe ne Apple Store   Thu Oct 28, 2010 4:02 am

KoSoVaLiA shkruajti:
Medina shkruajti:
KoSoVaLiA shkruajti:
skoka shtrejt jo

jo hiq na shqiptart buke nuk hajm pa tela shtrejt nuk rrime

po medina 300 dolar ne euro as 200 ma merr menja sban a na ktu po blejm natela te shkakerdhavte ma shtrejt qy a e di qe ni nokia n97 un vet e kam pas ble 300 eki e iphoni 32 GB as 200 mos ban hajgare

une pata fjalen se ne shpenzojm aq shumm per telefona sa qe nuk kemi qef dikush me pas ma mir tel e kemi qashtu inatin shpenzojm para me gjera hiq koti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: iPhone 4 i bardhe ne Apple Store   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

iPhone 4 i bardhe ne Apple Store

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum