www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows 8 vjen me 2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Windows 8 vjen me 2012   Thu Oct 28, 2010 2:44 am

Në blogun e filialit holandez të Microsoftit gjatë vikendit ka dalë njoftimi se kompania është duke punuar në zhvillimin e gjeneratës së ardhshme të sistemit të vet operativ Windows.

Javën e kaluar është bërë një vit që prej paraqitjes së Windows 7, e në kompani tanimë po punojnë me të madhe në zhvillimin e versioneve të reja. Gjykuar sipas paralajmërimit Windows 8 do të duhej të gjendej në treg për afërsisht dy vjet.

Supozohet se Windows i ri në mes tjerash do të përmbajë edhe Windows App Store, vendin unik për shkarkimin e aplikacioneve, hyrje në sistem me anë të sistemit të njohjes së fytyrës dhe ngritje dukshëm më e shpejt e vet sistemit.

Dalja në treg e Windows 8 përshtatet me praktikën e rëndomtë të Microsoftit për paraqitjen e sistemit të ri operativ çdo tre vjet.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Windows 8 vjen me 2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum