www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jay-Z: Ka humbur shpirti i “hip-hop”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Jay-Z: Ka humbur shpirti i “hip-hop”   Fri Oct 29, 2010 7:57 am

Reperi i njohur Jay-Z mendon se në ditët e sotme, ata që kultivojnë muzikën e rrugës janë të shqetësuar më shumë për të gjetur efekte dhe tinguj të pazakontë se sa për tekstet e këngëve.

Ai këmbëngul se esenca e “hip-hop” po humbet për shkak se reperët po lënë pas dore tekstet e këngëve të tyre.

Jay-Z u shpreh për një gazetë të New York-ut: “Duhet të përcjellim emocion tek fansat tanë. Po shqetësohemi për gjetjen e tingujve të rinj, të padëgjuar më parë dhe po harrojmë rëndësinë e tekstit, të zërit.”

“Nuk po dëgjoj më për problemet që kemi, për shtëpitë ku jetojmë ose për njerëzit që humbin punën e tyre. Te këto gjëra duhet të përqendrohemi”, përfundon Jay-Z.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jay-Z: Ka humbur shpirti i “hip-hop”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum