www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Naomi Campbell: Puna me streson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Naomi Campbell: Puna me streson   Fri Oct 29, 2010 7:57 am

Modelja britanike, Naomi Campbell, është shumë e lumtur me kthesën që ka marrë jeta e saj.

Pas përfshirjes në shumë skandale gjatë karrierës, 40-vjeçarja duket se ka vënë mend dhe për këtë gjë e ka ndihmuar pushimi “në momentin e duhur”.

“Kam kuptuar që më duhet një periudhë pushimi çdo gjashtë javë, sepse kur kam shumë punë, unë filloj të humb kontrollin”, shprehet modelja.

Gjithashtu, Naomi ka deklaruar se ndihet shumë mirë në Moskë, vend në të cilin po jeton bashkë me të fejuarin e saj, Vladimir Doronin. “Por rrënjët e mia janë në Londër, vetëm tre orë larg me avion”, përfundon Naomi Campbell.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Naomi Campbell: Puna me streson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum