www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Firefox 4 shtyhet per ne 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Firefox 4 shtyhet per ne 2011   Fri Oct 29, 2010 8:24 am

Thuhej se shfletuesi i ri i Mozilla’s, Firefox 4 do të lansohej muajin e ardhshëm, por tani duket se data e paraqitjes së këtij shfletuesi të famshëm tani ka ndryshuar, dhe i njëjti nuk do të jetë në dispozicion për përdoruesit deri në fillim të vitit 2011.

Në vend të versionit final të këtij shfletuesi, kompania Mozilla gjatë muajit nëntor do të nxjerrë dy versione të mëtejshme beta për Firefox 4, dhe një në dhjetor, ndërsa nëse bazohemi në orarin e tyre të lansimeve, versioni përfundimtar do të jetë i gatshëm në janar të 2011.

Nëse nuk doni të prisni vitin 2011 për ta provuar Firefox 4, ju mund të shkarkoni versionin e tanishëm beta, para se Mozilla ta lirojë versionin përfundimtar.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Firefox 4 shtyhet per ne 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum