www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qeveria Thaçi i shtrohet votëbesimit të martën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Qeveria Thaçi i shtrohet votëbesimit të martën   Sat Oct 30, 2010 12:37 amPrishtinë, 29 tetor - Kryesia e Kuvendit të Kosovës të premten ka marrë vendim që të mbajë seancën e radhës të martën, ku do të shqyrtohet mocioni i votëbesimit për Qeverinë Thaçi.
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi tha se një vendim i tillë është marrë pas mbledhjes së nënshkrimeve të nevojshme për mocionin e votëbesimit për qeverinë.

Ndërkohë, siç raporton Telegrafi, Ardian Gjini, shef i Grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, tha se AAK nuk pajtohet me tekstin që është hartuar për arsyetimin e mocionit.

Po ashtu, AAK-ja, sipas tij, po dyshon edhe në dhënien e nënshkrimeve, pasi shumica nga këto nënshkrime dyshohen se janë dhënë nga e njëjta dorë. Ai tha se kjo mbetet të verifikohet.

Mirëpo, Ibrahim Gashi nga Aleanca Kosova e Re, që është edhe iniciues i këtij mocioni të votëbesimit e ka mohuar një gjë të tillë.
Nëse mocioni merr votat e nevojshme, atëherë mund të pritet që zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare në Kosovë të mbahen në dhjetor të këtij viti. Është përmendur data 12 dhjetor, kur ato do të mund të zhvilloheshin

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Qeveria Thaçi i shtrohet votëbesimit të martën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum