www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 arsyet pse te dua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: 10 arsyet pse te dua    Sat Oct 30, 2010 2:33 am

10 arsyet pse te duaKetu tregoni 10 arsye se pse e doni ate person

Press Mendimin Tuaj???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: 10 arsyet pse te dua    Mon Nov 01, 2010 9:46 pm


1)Me jep force te perballoj gjithcka
2)Me dhe jetë
3)Vazhdon te jesh modeli i jetës time
4)Shumm gjera te bukura i kam mesuar nga ti
5)sepse me ben te qesh e te mos pushoj me ore pa kufi
6)Je kokefortesia ime
7)Te admiroj dhe kur admiroj DUA
8)Je personi cili mbeshtetem tek ti pa frike
9)Me lejoni te jem vetvetja duke me dhuruar dashuri
10)Për syt me te bukur te kesaj toke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: 10 arsyet pse te dua    Sat Nov 06, 2010 6:59 am

1.te dua se me jep vullnet
2.te dua se me ben te qesh
3.te dua se tkom shpirt e pa shpirt sjetohet
4.te dua se me u bere pjes e zemres time
5.te dua se tkom 1
6.te dua se me mesove si te dashuroj
7.te dua me friken mos tet humbas
8.te dua se kujdesesh per mua
9.te dua sepse je aty kur me nevoitesh
10.te dua se mngjalle ndjenjat qe si njoha asnjiher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: 10 arsyet pse te dua    Sat Nov 06, 2010 7:16 am

11 gjitha ato qe ceket ju me larg
11 se me terhjek,ufff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 10 arsyet pse te dua    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

10 arsyet pse te dua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum