www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dasma e Valbona Cobes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dasma e Valbona Cobes   Mon Nov 01, 2010 4:45 am


Modelja e njohur Valbona Çoba, sapo i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Todd Christopher, djaloshi me prejardhje gjysmë britanike, por që prej vitesh jeton në Los Angeles (California) me profesion menaxher. Pas disa përpjekjesh për ta zhvilluar ceremoninë e martesës në një kështjellë në Londër, problemi i vizave për të afërmit dhe miqtë e Vlabonës, bëri që kjo ceremoni të zhvillohet në Tiranë. Edhe pse Valbona si modele e ka veshur disa herë fustanin e nusërisë nëpër pasarela, përsëri kurioziteti për ta parë të veshur nuse prej vërteti, ishte i madh. Dhe në ndryshim nga disa dasma të mëparshme që çuditshëm u bënë hermetike, Valbona ka dashur që këtë moment ta ndajë me të gjithë, duke publikuar fotot e saj të dasmës. Siç e shikoni edhe vetë, edhe pse ka prerë flokët, gjë që asnjë vajzë në prag të martesës nuk do guxonte ta bënte, përsëri ajo ka shkëlqyer me një elegancë dhe sharm të jashtëzakonshëm. Ceremonia në Tiranë prej rreth 100 të ftuarish, i ka mundësuar asaj pjesëmarrjen e miqve dhe njerëzve që ka më shumë për zemër. Siç ka rrëfyer një javë më parë tek “Unë Gruaja”, suplement i gazetës “Panorama”, modelja e njohur ka bërë një përgatitje paraprake për ceremoninë e saj që 10 ditë më parë, duke mos lënë asnjë detaj t’i shpëtojë në mënyrë që gjithçka të ishte perfekte. Përsa i përket shoqëruesve të çiftit, për dhëndrin ka qenë i vëllai i tij binjak, ndërsa për nusen këngëtarja e njohur Aurela Gaçe. Madje, kjo e fundit ka përformuar disa këngë të njohura duke krijuar një atmosferë shumë elektrizuese. Në intervistën e “Unë gruaja” Valbona rrëfen se në planet e afërta të çiftit nuk është akoma një bebe, por natyrisht asaj nuk i dihet. I urojmë çiftit të trashëgohet!Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dasma e Valbona Cobes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum