www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 thenja me bukur per dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 20, 2009 2:11 am

thenja me bukur per dashurin

cilat jan disa shprehje qe keni degju apo lexu rreth dashurise.


po filloj une-Dashuria eshte si hija;kur ti e ndjek ajo te iken,kur ajo te ndjek ti ik prej saj.....te dashurosh do te thot te luftosh me mijjra pengesa brenda dhe perreth vetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 20, 2009 2:11 am

dashuri do te thote
te kesh gjith qiellin e te duash vetem nje yll
te kesh gjith diellin e te duash vetem nje rreze
te kesh gjith boten e te duash vetem nje njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 20, 2009 8:14 pm

Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjave

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 10:48 am

Dashuria është e fuqishme si vdekja.Dashuria dhe vdekja kanë të përbashkët atë që më përpara s'mund t'i provosh.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 10:50 am

Dashurija është një armë që të vret pa krism..!1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 8:52 pm

Te duash seshte me kat te vuasht sdo jetosh shum gjat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 8:57 pm

Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jeton
dashuria s'eshte egoiste
menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 8:59 pm

Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 9:04 pm

Dashuria eshte gjeja me e shtrenjet ne jete,ajo te shton jeten,te ben ta prekesh qiellin me duar dhe te enderrosh deri ne pafundesi pastaj te udhetosh te udhetosh dhe te arrish deri ne qiellin e 7...
dashuria eshte nje ndjenje qe te ben te jetoshte ben te harrosh te gjitha mes njerzve dhe jetes dhe te kalosh kufinje pa patur friken e askujt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Nov 26, 2009 9:07 pm

Dashuri eshte kur koha transformohet ne kujtese dhe ben te pranishme nje te kalur plot shprese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 27, 2009 5:53 am

dashuria eshte si zjarri po ti fryesh mer flake po mos ta prekesh shuhet per momentin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 27, 2009 5:56 am

Dashuria nuk eshte te gjesh dikend qe mund te jetosh me te,por Dashuri eshte te gjesh nje njeri qe smund te jetosh pa te.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 27, 2009 6:41 am

Dashuria eshte analiza e thelle ne nje ndjenje njerezore qe del nga nje bote imagjinare ne te cilen ndjenjat perzihen duke i dhen jete nje bote jorracionale.qwqw..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 27, 2009 6:42 am

Dashuria eshte ajo cka me ben mua aq e lumtur sa kurre ne jeten time sjam ndjere...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 27, 2009 6:43 am

Derisa dashuria është e verbër, s'ka arsye për ndarje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Dec 03, 2009 2:51 am

Te lutem me duaj pak nese deshiron te me duash gjatë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Dec 03, 2009 2:53 am

dashuria eshte aq e embel sa qe edhe e hidhur kur eshte ne shum here se kuptojm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Thu Dec 03, 2009 8:09 pm

Te Dashurosh do te thot te Duash dikend me shum se Veten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Sun Feb 07, 2010 4:22 pm

Te DuaSh me ZemEr EshT DiCKa e ARt Se ke me VDek ne ZemRen Time Si PrinCeS ne PALLAT .. turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Sun Feb 07, 2010 4:28 pm

Dashuria eshte bashkim i ndjenjave bashkim i dy truperva,,,,,,,,made in Luani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Tue Feb 09, 2010 11:29 pm

Ruaje dashurine e vertete se ajo te vjen njehere ne jete...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Tue Feb 09, 2010 11:31 pm

-Mos ndalo duke kerkuar ate qe do...mund te perfundosh duke dashur ate qe gjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Tue Feb 09, 2010 11:33 pm

Syte e tu si te nje maceje jane per mua nje gervishtje ne zemer. :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Feb 12, 2010 1:00 am

Ne dashuri tepër nuk është Mjaft....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Feb 12, 2010 1:01 am

Dashuria është një Kështjellë me mure te larta, qe ka vetëm një porte. Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lëne ne gjelbërimin e pafund te kopshteve te kështjellës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

thenja me bukur per dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum