www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 thenja me bukur per dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: thenja me bukur per dashurin   Fri Nov 20, 2009 2:11 am

First topic message reminder :

thenja me bukur per dashurin

cilat jan disa shprehje qe keni degju apo lexu rreth dashurise.


po filloj une-Dashuria eshte si hija;kur ti e ndjek ajo te iken,kur ajo te ndjek ti ik prej saj.....te dashurosh do te thot te luftosh me mijjra pengesa brenda dhe perreth vetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Feb 12, 2010 1:02 am

Dashuria është Çelësi prej floriri qe hap dyert e lumturisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Fri Feb 12, 2010 1:02 am

Gëzimi është rrjeta e dashurisë qe zë shume shpirtra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Wed Oct 27, 2010 7:58 am

Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Sun Nov 07, 2010 12:01 am

1...Dashuria eshte nje thesar i humbur nga njerezimi...Atehere pse ja vlen te jetojm...
2...Dashuria e papjekur thote...TE DUA...sepse kam nevoj per ty....Dashuria e pjekur thote....Kam nevoj per ty sepse TE DUA....
3....Kur njeriu dashurohet nuk ka frik....
4....Kure mos ju perkule nje mashkulli...se te mer per dobsi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Sun Nov 07, 2010 12:17 am

Dashuria është kripa e jetës, jeta pa dashuri s’ka asnjë shije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Sun Nov 07, 2010 12:40 am

Dashuria eshte nje Luft...qe duhet Luftuar deri ne maksimum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   Sun Nov 07, 2010 4:28 am

qe po nuk e fitove mbetesh qyqar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: thenja me bukur per dashurin   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

thenja me bukur per dashurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum