www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TDS mbetet pa një anëtar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: TDS mbetet pa një anëtar   Wed Nov 03, 2010 5:44 pmGrupi kosovar i popullarizuar se fundmi, TDS, ka mbetur pa nje anetar, pasi Shpend Hajredini i njohur ndryshe me emrin artistik McMix, është larguar nga grupi.

Sipas Telegrafi.com Shpendi dëshiron të vazhdojë karrierën si solist.
“Synimi im është që të vazhdoj karrierën solo dhe të punoj si producent muzikor. Tani do të vazhdoj punën si producent i përgjithshëm i këngëtarëve, por edhe do të realizoj këngë të mia solo”, ka theksuar Shpendi duke shtuar se nuk dëshiron të njihet më si anetar i grupit TDS.

Shpendi ka bere te ditur se është duke punuar në shumë projekte të tjera muzikore, duke paralajmëruar kështu risi ne skenen muzikore shqiptare.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

TDS mbetet pa një anëtar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum