www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edi Rama ka skicuar tortën e dasmës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Edi Rama ka skicuar tortën e dasmës   Wed Nov 03, 2010 5:50 pm

Ka kaluar një javë nga ajo që nga te gjithe cilesohet si “Dasma e Vitit”, pra martesa e Edi Rama dhe Linda Basha.

Jane komentuar shume detaje te kesaj ceremonie, ndersa pas organizimit qendron Armand Pezës nga “Geraldina Sposa”.
Peza ka treguar se nuk ka pasur as kohë fizike t’u përgjigjej telefonatave të medias dhe kureshtarëve por pas perfundimit te saj, ai ka folur per suplementin ''Sh2'' edhe për detajet më të vogla të asaj ceremonie.

Ai ka treguar se organizatorit te dasmes i duhet te perfshije secilin detaj te ceremonise, megjithese dasma e çiftit Rama kishte shume detaje qe ishin perzgjedhur nga vete çifti.

Ajo që ka rënë në sy ishte edhe torta, e ishte e krijuar për të dhënë përshtypjen e një minikryeqyteti. Torta kishte pallate dy dhe njëkatëshe me ngjyra të tilla, ashtu siç Edi Rama ka lyer edhe në realitet pallatet në Tiranë. Detajet e saj ishin caktuar nga vete dhendrri.
''Torta, ishte skicuar nga vetë Z. Rama'', ka treguar Peza.

Poashtu dhendrri ishte kujdesur edhe per ftesen e dasmes: '' U ideua nga vetë Rama. U vendos se si duhet të ishte ftesa, u diskutua dhe u vendos që mos të ishte ajo ftesa perlë e zakonshme me lule''.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Edi Rama ka skicuar tortën e dasmës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum