www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ledri dhe Dafina - Po më pëlqen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Ledri dhe Dafina - Po më pëlqen   Wed Nov 03, 2010 5:55 pm“Po më pëlqen” është ky titulli i këngës i shkruar nga Ledri Vula e cila në bashkëpunim me Dafina Zeqirin do të vjen shumë shpejt para publikut shqiptar.

Në një prononcim për “Zërin” Dafina tregon se kënga është përfunduar, ndërsa tash pritet vetëm realizimi i videoklipit.

''Kënga është e gatshme. Vija melodike është punuar nga unë, muzikën e ka bërë K-master, ndërsa teksti nga Ledri. Javën që vjen do të fillojmë edhe më xhirimet e videoklipit të cilat do të punohen nga produksioni ‘Entermedia’”, thotë Daffy duke shpresuar se kënga do të dal para Vitit të Ri.

Bashkëpunimi mes këtyre të dyve, sipas këngëtares Zeqiri ka ardhur si rrjedhojë e miqësisë që e kanë prej kohesh.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Ledri dhe Dafina - Po më pëlqen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum