www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 O.G. realizon këngë kundër Seldit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: O.G. realizon këngë kundër Seldit   Wed Nov 03, 2010 5:59 pmKëngëtari shqiptar i muzikes hip hop, O.G. ose Geri, siç është dhe emri i tij i vërtetë, ishte i pari i cili akuzoi publikisht ish banorin e BB Albania, Seldin, si homoseksual.

Në këngën e re që ka përgatitur ai ka menduar që ta përmendë në tekstin e saj edhe ish mikun e tij, Seldin.

Kënga quhet “Jena ne” dhe pjesa që i referohet Seldit ka të bëjë me intervistën që ai dha kohë më parë, ku kishte rrëfyer se OG është bërë këngëtar falë tij dhe duket se kjo gjë e ka fyer OG.

“Atij i vjen rëndë që unë ia nxorra të palarat në shesh prandaj vazhdon të llomotisë lart e poshtë për mua” rrëfen OG për ''Panorama Plus”, duke shtuar: “Më vjen keq që nuk është aq i zgjuar kur flet në media pasi pohimet e tij janë shumë kontradiktore”, thotë ai.

Ja disa nga vargjet e këngës që duket se kanë mjaft mllef brenda: “Seldi want to be shit, apo Selda want to be shit, çuni i mamit gay gay tu bërtit….”

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

O.G. realizon këngë kundër Seldit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum